Met een stemkaart leven in de brouwerij tijdens themasessie |
VELDHOVEN, 19 november 2009 - mi68 ontwikkelde het concept voor de presentatie van TRC Advocaten op Het Zakenfestival. Het ochtendprogramma was een plenair gedeelte. In de middag waren er 10 themasessies. Eén van die themasessies werd door TRC Advocaten verzorgd en had als titel ‘De top 8 bedrijven die ons leven hebben veranderd’. Wat maakt een onderneming tot een succes? Andy Mosmans, publicist, gastdocent en topspreker, gaf een overzicht van de top 8 bedrijven die ons leven hebben veranderd. Hij maakte duidelijk hoe deze organisaties hun eigen toekomst creëren. Aansluitend een boeiende forumdiscussie met 4 bekende ondernemers uit de regio Eindhoven. Zij spraken met elkaar over ondernemingen die hen geïnspireerd hadden en wat ze van die bedrijven geleerd hebben. Hoe gebruiken ze die inspiratie in de dagelijkse praktijk?
Deelnemers betrekken bij presentatie
Het publiek werd actief bij de presentatie betrokken. In vier stemrondes werd het beste bedrijf gekozen. Dat bracht de nodige leven in de brouwerij. Na afloop van de themasessie kon de stemkaart worden ingeleverd en daarmee maakte men kans op een boek en 2 kaartjes voor een Europa League wedstrijd van PSV. Meer dan 80% van de deelnemers leverde de stemkaart in, waarmee TRC de folluw up van het zakenfestival een goede invulling kon geven.
Beurswand
In de stijl van de folder, advertentie en stemkaart werd door mi68 de stand op de beursvloer vormgegeven. Heel prominent werd het thema ‘De top 8 bedrijven die ons leven hebben veranderd’ en de kans om kaartjes voor PSV te winnen gecommuniceerd. Op de beursvloer leverde dat ook weer de nodige inzenders op, die na Het Zakenfestival door TRC benaderd werden met een passend voorstel voor een nadere kennismaking.
|