TRC Advocaten Horst lanceert positionering 'Open Deur'

TRC-advocaten-gemeentewapen-horst-DSC05036HORST, 24 mei 2009 - Advocatenkantoren hebben een hoge drempel. Aan de hoofdstraat, waar TRC Advocaten Horst is gevestigd, was dit wel heel letterlijk. Voordat je bij de deur was eerst drie treden op en dan stond je voor een gesloten deur. Een prachtige monumentale deur. Massief, robuust, maar gesloten. Dat past niet bij een modern kantoor. Daarom wordt die prachtige deur tijdens kantooruren open gezet. Je kunt zo doorlopen en staat binnen in de entree voor een doorzichtige glazen deur die afgesloten is.
Vanaf de straatzijde heb je een mooi uitzicht op de gang en het klassieke trappenhuis. Je wordt als het ware uitgenodigd om naar binnen te komen. En dat is natuurlijk precies de bedoeling.

Denken over strategie leidt tot nieuwe positionering

Anderhalf jaar geleden werd een nieuwe koers ingeslagen. Het kantoor moest zichtbaar worden. De contacten met bestaande relaties werden aangetrokken en er werd actief gezocht naar nieuwe klanten. mi68 stelde een plan op en was actief betrokken bij de uitvoering en realisatie van de doelstellingen:
  • Vergroot de naamsbekendheid door het plaatsen van advertenties over een lange periode
  • Ontmoet nieuwe relaties door actief te netwerken
  • Wacht niet tot een opdracht wordt gegeven, maar vraag er direct om
  • Binnen 5 jaar groeien naar 5 advocaten (al na 1,5 jaar bereikt)

Een mooie mijlpaal is de opening van het kantoorpand, dat schitterend werd verbouwd en nieuw ingericht. Lees ook het commentaar van TRC over de marketing adviezen van mi68.
www.trc-advocaten.nl
 
 
logo mi68 nieuw_DEF-web-140px.jpg
Met deze +1-knop kun je aangeven dat je enthousiast bent over de inhoud van deze pagina. Deze aanbeveling wordt getoond op Google Zoeken.